Menu strony
Tapety na pulpit
Losowa tapeta

Koty

Losowe gry online
Pedestrian KillSpace ShipJackStick Fighter 2
Flashtrek


Obecna ocena: 2.87, głosów: 24
Oceń zasób:
Komentarze
Dylan
16-07-2015, 09:22:20
Zmiany oprogramowania możesz sobie zazocbyć na stronie a ja zaznaczyłem, że dla mnie wygląd się liczy. Od dłuższego czasu nie mam problemf3w ze sprzętem i oprogramowaniem to skupiam się na tym co kuleje w Fedorze a jest nim design. Co do docelowych uzytkownikf3w to bym się tak nie upierał przy twoim stanowisku. Jeśli chcą zwiekszać bazę uzytkownikf3w to muszą popracować nad wyglądem. System jest już tak prosty, że wg. nie pozostaje nic innego.Dobrze, że znaznaczyłeś ‚IMO’ bo kazdy może mieć swoje zdanie. Ja moje zaprezentowałem w tym poście. A komentarz o forum Ubuntu możesz sobie zachować dla siebie, szufladkowanie ludzi na podstawie dystrybucji?

Rahat
18-07-2015, 17:16:40
/ Farba na ścianach lubi się łuszczyć, więc najlepszym rozwiązaniem są płytki. Bardzo trndey obecnie jest mozaika. Dzięki rf3żnorodnym wzorom czy kształtom możemy ułożyć bardzo ciekawy i oryginalny motyw, ktf3ry będzie podkreślać wystrf3j naszego domowego spa.

Gema
18-07-2015, 23:39:09
Pretty nice post. I simply smltbued upon your blog and wished to say that I've truly loved browsing your blog posts. In any case I will be subscribing in your feed and I hope you write again very soon! http://uozcrlh.com [url=http://qcejszzxwsq.com]qcejszzxwsq[/url] [link=http://gmghel.com]gmghel[/link]
Dodaj komentarz
Twoje imię i nazwisko:

Wpisz komentarz:


Przepisz kod zabezpieczający:

Losowa randka
emilks 28
- mężczyzna
- długotrwały związek
jestem miły szczery wrażliwy uprzejmy i szukam dziewczyny do stałego związku
Gumowa twarzKochliwy policjantSzczęśliwe zwierzakiButy pachnące inaczejJaka to nalewka?