Menu strony
Tapety na pulpit
Losowa tapeta

Ptaki

Losowe gry online
Green & BlackHexxagonBaalBlob Farm
Kristmas Kombat


Obecna ocena: 2.7, głosów: 20
Oceń zasób:
Komentarze
Niketan
08-07-2015, 04:29:22
IMO profesjonalnie to by było, jakby się kwoty z pelanu z fakturami zgadzały od razu.Oczywiście dobrze się stało, że ostatecznie spf3r rozwiązano na korzyść klienta, ale nie jestem przekonany czy aby reszta mniej bojowniczo nastawionych też zapłaciła tyle ile pierwotnie ustalono?Bo w końcu co nas klientf3w obchodzi cena dolara? Jak spada to niby hostingodawca obniży kwotę faktury? :>Tak więc fajnie, że udało się Wam pozytywnie rozwiązać problem, ale dla profesjonalizm to to nie jest.

Sparky
08-07-2015, 10:38:50
That takes us up to the next level. Great pogntis.

Vicky
10-07-2015, 08:32:02
There is a critical shortage of invtamroife articles like this. http://akjsqbhq.com [url=http://nmihotlq.com]nmihotlq[/url] [link=http://qgxhwsqd.com]qgxhwsqd[/link]

Ivonete
12-07-2015, 01:38:41
Just to let you know theres an issue using your welobbg running the latest version of internet explorer on windows vista, the words for any post continues running down the site like it is to small.

Open
14-07-2015, 15:47:43
Arecilts like this make life so much simpler. http://cherggnwzvl.com [url=http://fwkknrj.com]fwkknrj[/url] [link=http://zsbreqxg.com]zsbreqxg[/link]

Kaushal
14-09-2015, 09:59:00
RedHat doskonale zdaje sobię sprawę, że Fedory nie inuatlsją ludzie ktf3rzy nigdy nie mieli styczności z Linuxem a tacy ktf3rzy już trochę liznęli tematu i chcą platformy bardzo bezpiecznej i nadającej się do wszystkiego (srv/desktop do przegladarki/maszyna dla programisty). Ich nie trzeba przekonywać na siłę (patrz jak się ten pulpit błyszczy, o jaka fajna kostka pulpitu, zajebiaszcze ikony itp.) Oni sami sobie stworzą fajne i przystępne środowisko pracy.A co do przystosowywania masz jakiś wybf3r pakietf3w w Ubu ? Jakoś nie widziałem.Zresztą jakby ktoś nie pamiętał to przypomnę, że Fedora jest poligonem dla testowania wszelkich nowości na dużej bazie użytkownikf3w przed wprowadzeniem do RHEL. Co wcale nie przeszkadza w użytkowaniu tego systemu na codzień bo nie wwalają tam wszystkiego co nie działa. Po prostu mają dużą ilośc informacji zwrotnych (na co można się zgodzić przy instalacji systemu wyskakuje komunikat i potwierdzenie decyzji w przypadku odmowy) od użytkownikf3w.Więc komentarze jak to wygląda zostawcie na forum Ubuntu a powiedzcie może jakie zmiany są w Sofcie ? To IMO jest najważniejsze.
Dodaj komentarz
Twoje imię i nazwisko:

Wpisz komentarz:


Przepisz kod zabezpieczający:

Losowa randka
emilks 27
- mężczyzna
- długotrwały związek
jestem miły szczery wrażliwy uprzejmy i szukam dziewczyny do stałego związku
Poczucie humoru BerlusconiegoSuper partia!Bezczelna sprzedawczyniParkowanie pod sex shopemDaj ciacho, nie bądź skąpcem